konfigurator

Jeśli Twój biznes opiera się na customizacji produktów musisz dać klientowi odpowiednie narzędzie zakupowe. Dobry konfigurator / aplikacja do projektowania może zadecydować o powodzeniu całego przedsięwzięcia. Dobrym przykładem jest IKEA. Ikea planner pozwala na zaprojektowania całego pomieszczenia, wielu klientów korzysta z tego rozwiązania i kupuje pełne wyposażenie np kuchni. Program zawiera nawet takie detale jak wyposażenie szuflad :) Z jednej strony do podstępne narzędzie do wyciągnięcia z naszego portfela większej kwoty pieniędzy, a z drugiej strony to świetna zabawa. Przynajmniej ktoś się o nas, klientów, stara. Firmy które wspominamy na tym blogu również mają swoje aplikacje do projektowania. Przetestujcie je i napiszcie nam co wam się w nich podoba, już niedługo startuje nasza własna aplikacja :) może wdrożymy Wasze pomysły do naszego programu – w końcu ma Wam ułatwić projektowanie :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trackback URL

One Comment on "konfigurator"

  1. Bartek
    20/12/2011 at 15:31 Permalink

    Ikea planner jest super. Sami projektowaliśmy sobie nim kuchnie, wrzuciliśmy projekt na serwer. Potem wystarczyło w sklepie zalogować się do systemu, pracownik tylko sprawdził, czy nie narobiliśmy jakichś błędów (chyba zabrakło nam jakiegoś elementu osłaniającego), wydrukował listę zakupów i już :) na miejscu w domu wszystko pasowało :)

Hi Stranger, leave a comment:

ALLOWED XHTML TAGS:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Subscribe to Comments